Kupując dowolną kasę lub drukarkę fiskalną

 • szkolenie
 • wstępne programowanie
 • fiskalizację

otrzymasz od nas GRATIS!

Zadzwoń do nas
Strona główna » Usługi

Usługi

Serwis komputerów

Serwis
Jeżeli Państwa komputer, notebook, drukarka czy też dowolny inny sprzęt komputerowy nie działa prawidłowo, lub może kupiliście sprzęt w Internecie lub markecie i potrzebujecie fachowej pomocy, zapraszamy do naszego serwisu.

Zajmujemy się między innymi:
 • naprawą komputerów i notebooków
 • wymianą matryc i klawiatur
 • naprawą złącz i układów BGA
 • instalacją systemów operacyjnych
 • modernizacją
 • odzyskiwaniem danych
 • usuwaniem złośliwego oprogramowania
 • czyszczeniem sprzętu z kurzu lub zalania


  Wstępną diagnozę sprzętu przeprowadzimy Państwu gratis !Wywoływanie zdjęć

Wywoływanie zdjęć cyfrowych (odbitek), wykonywanie foto prezentów
Jesteśmy punktem kolektorskim Laboratorium Cyfrowego FOTO PRINT, oferującego najtańsze w Polsce. wywoływanie zdjęć cyfrowych na papierze fotograficznym firmy Kodak, wykonywanie Foto Prezentów (foto kubki ze zdjęciem, kubków magicznych, poduszek ze zdjęciem, koszulek ze zdjęciem, pieczątek i wielu innych), oraz sprzedaż produktów związanych z fotografią.

Wejdź na stronę http://www.fotoprint.pl/, zarejestruj się i zamów produkty, które dzięki dostawie nawet w 24h odbierzesz u nas w salonie.

Skorzystaj z aktualnych promocji, które znajdziesz tutaj.Usługi xero i drukowanie

Usługi xero i drukowanie

Usługi kserograficzne i usługi wydruku laserowego wykonujemy zarówno w wersji czarno-białej, jak i w kolorze, z użyciem białego papieru o gramaturze 80 g/m2. Na życzenie zlecającego możliwe jest użycie papieru o wyższej gramaturze czy też w innym kolorze.

Dostarczanie materiałów do wydruku może odbywać się na płytach CD, pamięciach USB, a także drogą e-mailową.


W przypadku stałej współpracy lub kserowania dużej ilości stron oferujemy atrakcyjne zniżki!Doładowania telefonów

OLE! Doładowania

Jesteśmy współpracownikiem OLE! - zintegrowanego systemu elektronicznego doładowania telefonów pre-paid. Dzięki temu doładujecie Państwo u nas telefon użytkowany w dowolnej dostępnej w naszym kraju sieci komórkowej. Doładowania oferowane są w trybie on-line. Oznacza to, że Klient nie otrzymuje papierowego kodu doładowującego, tylko doładowanie trafia bezpośrednio na telefon komórkowy.

Doładowując telefon w systemie OLE! korzystacie Państwo ze wszystkich bieżących promocji poszczególnych operatorów.Skończył Ci się tusz albo toner

Skończył Ci się tusz albo toner ?
Jeżeli skończył się Państwu tusz lub toner do drukarki, to nie wyrzucajcie pustych wkładów do kosza – przyjdźcie do nas!

Napełnimy Państwa pojemnik tonerem
Regeneracja pojemników z tonerem to najtańsze rozwiązanie umożliwiające przywrócenie możliwości drukowania drukarki laserowej. Państwa pustą kasetę napełnimy tonerem najwyższej jakości, zapewniającym najwyższą jakość wydruków. Oszczędność pomiędzy napełnieniem kasety tonerem, a zakupem nowego kartridża sięga kilkudziesięciu procent.

Kupimy Państwa pusty pojemnik po tonerze lub tuszu
Jeżeli posiadacie Państwo pusty, oryginalny i nieuszkodzony pojemnik po tuszu czy tonerze, możemy go od Państwa odkupić. Poza oczywistym zyskiem dla środowiska naturalnego (pojemnik nie trafi do kosza i na wysypisko śmieci, gdzie przeleży wiele lat), wzbogaci się Państwa portfel.

Zaoferujemy Państwu nowy wkład z tonerem lub tuszem
W naszej stałej ofercie, dostępnej na półkach sklepu znajduje się kilkadziesiąt modeli tuszy i tonerów do najpopularniejszych modeli drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich producentów. Oferujemy zarówno kartridże oryginalne jak i zamienniki sprawdzonych marek. W przypadku braku na półce kartridża do Państwa urządzenia, szybko sprowadzimy go na indywidualne zamówienie.Copyright 2016 by CORNNEL Zygmunt Skowroński
Dołącz do nas na FACEBOOKu